Aplikacja do rozliczeń podatkowych Pitbot

Wszyscy przez to przechodziliśmy – przychodzi marzec i zaczynamy martwić się o roczne rozliczenie z podatku dochodowego. Termin wyznaczony przez Urząd Skarbowy zbliża się nieubłaganie, a my wciąż mamy formalności do załatwienia. Ale tak właściwie, to dlaczego miałoby być to takie trudne? Nauczeni tymi doświadczeniami przygotowaliśmy aplikację do rozliczeń podatkowych, dzięki której cały proces przebiegać będzie szybko i wygodnie. Wystarczy, że weźmiesz do ręki swój telefon, a za kilka chwil będzie po wszystkim! Poznaj możliwości aplikacji Pitbot i przekonaj się jakie to proste.

Jak działa nasz program do rozliczeń PIT?

Rozliczenie podatkowe kojarzy się z koniecznością uzupełnienia wielu rubryk, licznymi obliczeniami i mnóstwem niezrozumiałych terminów podatkowych. Może to wywoływać frustrację, i zajmować bardzo dużo czasu. Nasz program do wypełniania PIT 36 sprawia, że złożenie deklaracji zajmuje wyłącznie kilka minut i ogranicza formalności do absolutnego minimum.

Z Pitbota skorzystasz na komputerze, laptopie, telefonie czy tablecie. Interfejs jest w pełni responsywny, dopasowuje się do rozmiaru ekranu i bardzo intuicyjny. Zadbaliśmy również o najwyższe standardy szyfrowania w celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych naszych użytkowników. Zdajemy sobie bowiem sprawę z niebezpieczeństw czyhających w sieci i nieufności wielu osób względem takich rozwiązań. Nasz program w prosty sposób pobierzesz z Google Play oraz AppStore.

Kiedy już zdobędziesz nasz program za darmo, będziemy potrzebowali Twoich danych. Po wybraniu odpowiedniej funkcji zostaniesz poprowadzony za rękę przez cały proces za pomocą prostych pytań. Odpowiedzi na nie pomogą ustalić dostępne dla Ciebie ulgi. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć – to prostsze, niż kiedykolwiek było!

Najszybszy sposób rozliczenia – tylko z aplikacją Pitbot

Nasza aplikacja do rozliczania PIT daje możliwość rozliczenia przychodów z PIT-11 we wszystkich pozycjach, także tych zagranicznych. Stale rozwijamy nasze narzędzie, aby móc dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. 

Postaw na prostotę i skuteczność Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i zaoszczędź swój cenny czas. Koniec ze żmudnym przepisywaniem i sprawdzaniem danych – Pitbot zrobi to za Ciebie. Otrzymasz także możliwość konsultacji ze specjalistą, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję poprawnego rozliczenia. Obiecujemy, że będzie szybko i wygodnie – zapraszamy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here