sypialnia z sufitem napinanym

Wyjątkowe rodzaje sufitów napinanych

Urządzanie mieszkania może przysporzyć wiele kłopotów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Choć dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii zdaje się być niewielki, mamy cały szereg możliwości. Coraz większą sławę zyskują sufity napinane, które dają bardzo dużo możliwości aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki stosownej technologii pospolity biały sufit można zmienić w wyjątkową ozdobę pomieszczenia, jaka równocześnie może pełnić funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, jaka odzwierciedla niebo może zostać komplementarnie podświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem przebiega bezprzewodowo, co jest sporym udogodnieniem. Sposobność zmiany koloru światła ,jak również uregulowania jego natężenia sprawi, iż uzyskasz w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo nada się nie tylko do sypialni, jednak jest też fantastycznym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka jak też baru.

Sufity lustrzane

Sufity te znakomicie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w domu, jak także salach bankietowych albo biurach. Nadają pomieszczeniom niebywałej elegancji. Sufity lustrzane możemy zamówić w rozmaitych kolorach – od białego po czarny. Cechują się lekką strukturą, przez co są proste w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie pomieszczeń, w jakich zostały zamontowane.

Sufit akustyczny

Denerwuje Cię nadmierny hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć wnętrze. Ten typ sufitu pozwala, również uwolnić się od efektu echa, jaki niejednokrotnie przeszkadza w mieszkaniach o pokaźnym metrażu. Sufit ten może być także znakomitym elementem dekoracyjnym.