zabiegi na twarz

Wybierz zabieg kosmetyczy dla swojej cery

Nasza skóra po minusowych temperaturach wymaga odpowiedniej regeneracji. Można o nią zadbać wyłącznie w domu czy też zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym znajdziemy wiele salonów piękności z obszerną listą zabiegów. Oto charakterystyka paru z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najprostszych zabiegówjakie wybieramy. Aktualnie używane metody są mało inwazyjne jak też niemalże niebolesne, wykonywane przy użyciu specjalnego pistoletu. Szczególnie ważna jest właściwa pielęgnacja po zabiegu. Kolczyki, które zostały nałożone podczas przekłuwania uszu należy nie wyjmość, aż do momentu pełnego zabliźnienia. Ważne jest także uważanie, żeby niedawno przekłute uszy miały zerowy kontakt z zarazkami. Przekłucie uszu to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają za zadanie złuszczenie martwego naskórka. Gabinety kostyczne oferują duży wybór tego rodzaju zabiegów. Wśród nich trzeba wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne, peelingi łączone. Tego rodzaju zabiegi jesteśmy w stanie, również podzielić ze względu na głębię działania. Odróżniamu tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie oraz głębokie. W celu wyboru stosownego zabiegu należy skonsultować się z lekarzem dermatologiem albo kosmetyczką, żeby dobrali peeling dostosowany do stanu jak też rodzaju skory. Bardzo ważne, by zabiegi wykonywane były przez profesjonalistów.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów regenerowania twarzy jest lifting przy użyciu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten umożliwia redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry, oraz zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, jak też podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie. W zależności od stanu skóry, trzeba zdecydować się na od 4 do sześciu zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg powinno skonsultować się z specjalistą, jaki zbada, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, iż oddziaływuje na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, jak też poprawia koloryt. Jest to doskonałe wyjście dla każdego rodzaju skóry. GeneO to zabieg niebolesny i orzeźwiający. Ilość jak również częstość przeprowadzania zabiegów zależą od kondycji cery, ustalane są w czasie konsultacji. Na korzyść geneO przemawia też fakt, że skóra nie wymaga długiego czasu regeneracji.