bluzka na wiosnę 2018

Ubierz się modnie w 2018 roku!

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, które będą obowiązywały w roku 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić na ulicach, ale bez wątpienia zawładnie weselami jak również salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, jakie lubią zwaracać na siebie atencję oraz pragną zachować niebanalny styl. Będziemy w stanie znaleźć całe brokatowe ubrania – spódnice, żakiety i inne elementy garderoby wyśmienite na imprezę, jak też dodatki, które można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend na salonach, na który skuszą się kobiety, jakiee nie boją się odróżniać jak również lubią eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda powraca co sezon. Tym razem powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną wielkością.

4. Sportowa elegancja

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać jedynie do fitnessu. Na ulicach wpadniemy na mnóstwo Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi akcesoriami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to też trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być standardowymi dresami, w których ćwiczymy bądź przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach oraz motocyklowych. Będzie to styl zdecydowanie stonowany.

6. Intensywna czerwień

Odważne a także lakierowane stroje w odcieniach mocnej czerwieni staną się hitem modowym.

7. Plasikowa moda

Ubrania z plastiku? Prześwitujące spódnice z plastiku, kamizelki oraz inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyw motyla

Jednym z modniejszych motywów w 2018 będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie prezentował się trochę odmiennie aniżeli do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli kurtek.

10. Motywy i kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne kolory zastąpią pastele, które królują od paru sezonów.

11. Kwiatowe wzory

Popularny wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty dalej pozostanie na topie. Lekkie sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły bardzo dużą popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko koszuli, jednka również spodnie i okrycia wierzchnie.