Prezent na urodziny dla faceta

Prezent na urodziny dla faceta

Przed tego gatunku utrapieniem systematycznie stają osoby pragnące podarować coś facetowi z okazji dnia jego urodzin. Dziewczyny, babki, matki, bratanice – wszystkie z tych kobiet wertują propozycję sklepów w internecie, rozpaczliwie rzucają okiem na witryny stacjonarnych, odczuwają osłabienie, w oczach bezradność, czym zagwarantować mu radość? Każdy wie, że mężczyźni są z Marsa, a baby z Wenus – sugestia pierwsza i najmądrzejsza: nie wręczajcie chłopcom, moje panie, podarunków odpowiadających Waszemu gustowi. Prawdopodobnie żadnego faceta, uwierzcie, nie podnieci voucher na wizytę u kosmetyczki czy też na szaleństwo w sklepie odzieżowym. Nie starajcie go uszczęśliwić nabywając mu grube skarpety zimowe, choćby były z najwspanialszego materiału. Gdy będzie pragnął, osobiście sobie takie nabędzie i żadna kobieta nie ma obowiązku o tym myśleć. Drobnostki które można postawić na meblach również nie są idealnym pomysłem, tak samo jak śliczne ramki na fotografie z zabawy u babci.

Co w takim razie wręczyć facetowi z okazji urodzin? Świetna porada: w cenie będzie prezent niematerialny, który zagwarantuje mu szansę zaliczenia przygody, zajęcia się jakąś nową aktywnością, sportem, czymś podobnym, co da mu radochę. Porywającym – i wyjątkowym – pomysłem jest bilet na jazdę sportowym samochodem. A jeszcze lepszą opcją jest przejażdżka ulicami miasta w Polsce. Tego typu prezenty są już dziś wystawione na sprzedaż, można postawić na jedno z szybkich aut: Ferrari albo Lamborghini. Stojąc przed takim wyborem każdy facet będzie miał odczucia jak osioł, jakiemu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A w momencie gdy już podejmie decyzję stawiając na jeden z pojazdów, zaznaczy również miasto, w jakim będzie jeździł (Poznań, Kielce, Wrocław, Radom). A następnie – już tylko radość, adrenalina i dreszczyk niezapomnianej przygody. A także niebywała wdzięczność dla bliskiej osoby, jaka ten prezent dała.

jazda ferrari

Odmienne sugestie na prezent godne rozważenia, jeżeli z nieznanych mi przyczyn nie kupicie vouchera na jazdę Ferrari, to karnet wstępu do klubu z siłownią (wyjątek stanowią sytuacje, w których jego ukochany sport to przełączanie programów w telewizorze albo zajadłe dźwiganie do ust puszki z piwem i pajdy chleba z serem), w jakiej będzie miał szansę wyładować siły o odpowiedniej godzinie, gdy tylko chwyci go ochota na wysiłek.

Super podarunkiem z okazji urodzin dla niego, bez różnicy od tego czy jest stary czy młody, zwykle okazuje się coś zgodnego z jego hobby. Gdy poszukujesz podarunku dla kolekcjonera – sprawa jest prosta, następny model do kolekcji (monet, koszulek, szklanek, znaczków, koszul, czy czegokolwiek innego) na 100% go ucieszy. Wyjątkiem może być sytuacja, w jakiej do zbioru znaczków brakuje już zaledwie jednego rzadko spotykanego egzemplarza, jakiego on samodzielnie przez lata nie odnalazł. Ale wówczas zostaje jeszcze album, czy coś jak lupa – różnorodne drobnostki połączone z jego zainteresowaniami z pewnością zrobią mu frajdę. Dla nałogowego czytelnika – dobra książka, dla kibica piłki – t-shirt z autografem Fabiańskiego, dla fana staroci – uroczy gadżet zdobyty na giełdzie, rozwiązań jest bardzo dużo i jesteśmy pewni, że odnajdziesz coś, co spodoba się obdarowanemu.

Artykuł przygotowany przygotowany przez http://jazdamarzen.pl/prezent-dla-faceta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *