zabiegi przeciwzmarszczkowe

Poznaj plusy peelingu laserowego

Każda dbająca o siebie kobieta doskonale wie, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i urody mają peelingi. Są różne sposoby ich wykonywania. Nowością na rynku kosmetycznym, która pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych efektów, jest peeling laserowy. Jak działa i jakie są jego zalety?

Dzięki użyciu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim bardzo dokładny oraz skuteczny. Światło lasera, tworząc mikrouszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji skóra niezwykle szybko się regeneruje, a poza tym staje się zagęszczona i sprężysta, za sprawą kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od potrzebnej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego przy użyciu lasera jest oczywiście wysoka precyzja zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/