Po zastanowieniu ogoliłem plecy

W dniu dzisiejszym troszkę bardziej prywatny wpis, w treści którego dzielę się z Wami moim ostatnim przeżyciem, jakie generuje zarówno sporo adrenaliny oraz zawstydzenia. Po wielu miesiącach dywagacji z moją połówką postanowiłem pójść do gabinetu medycyny i kosmetyki dla mężczyzn, aby ogolić swoje plecy.

Zapewne przypuszczasz, że prawdopodobnie spadłem na czaszkę. Rzeczywistość jest jednak taka, że zarost na mych plecach to coś strasznego. Dywan to mało powiedziane, ja mówiąc wprost wyglądałem jak orangutan. A że mojej żonie się to nie podobało, to była w stanie agitować mnie do depilacji pleców nawet kilka razy w ciągu dnia. Koniec końców miałem obowiązek się zdecydować i zacząć szukać salonu, w którym mógłbym zaliczyć tego typu depilację.

Już na starcie rozumiałem jak ciężko odszukać będzie klinikę oferującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Ofert teoretycznie jest całkiem sporo, ale rzeczywistość jest taka, że znacząca większość z nich nie wzbudza zaufania. Przede wszystkim z powodu tego, że analizując stronki internetowe takiego rodzaju kosmetyczek nie łatwo trafić w ich zawartości na oceny napisane im przez mężczyzn, a nie kobiety. A kumasz, co jak co, ale mężczyzna od dziewczyny się nieco różni i odmiennie oceniać może na takiego gatunku rzeczy. Po wielu próbach dałem radę odnaleźć jednakże klinikę Vesuna, która to proponuje różnego rodzaju usługi estetyczne dla mężczyzn a na podstawie tego co przedstawiają opinie wystawiane przez klientów robi to genialnie. Musiałem to przeżyć na własnym ciele.

Zadzwoniłem do nich z planem umówienia się na wizytę. Połączenie przyjęła sympatyczna recepcjonistka i wybrała mi natychmiastowo dobry dla mnie termin spotkania. Zawiadomiła mnie o wszelkich rzeczach wiążących się z tego rodzaju depilacją, powiedziała w jaki sposób się do zabiegu przyszykować i wspomniała też o tym jakich rzeczy mogę wypatrywać po wizycie.

W chwili gdy trafiłem na nasze spotkanie, to miałem w sobie niewielki strach. Ostatecznie sądziłem, że tego rodzaju zabiegi są dla kobiet, a nie dla chłopaków. Mój lęk natychmiastowo jednakże wyparował, bo w gabinecie nie licząc mnie było czterech mężczyzn. Wynika więc na to, że nie powodu, aby się wstydzić, chłopaki również rozpoczęli o siebie dbać i także wybierają się do klinik medycyny estetycznej dla mężczyzn.

Trzeba zwrócić uwagę, że Klienci konsultują się tam z ekspertami od kosmetyki i dermatologami, przez co mają gwarancję, że przy żadnym z zabiegów nie sprawią sobie szkody.

Sam zabieg przebiegł niezmiernie prędko a także bez generowania bólu. W sumie po jednym zabiegu efekt był genialny. Pragnę jednak, żeby włosy na 100% nie pojawiły się ponownie, a zatem za kilka tygodni umówię się na kolejną sesję.

Już na końcu pragnę jeszcze wspomnieć na temat tego, jak na mą depilację zaripostowała moja kobieta. Nic nie zapowiadałem jej o tym, że udam się na zabieg, więc była mocno zdziwiona. I muszę napisać, że pierwszy raz od dawien dawna tak bardzo miała ochotę wziąć mnie w objęcia. Przeto mówię, depilacja dla mężczyzn w stu procentach spełniła swoją powinność.

Gdy obawiacie się wspomnianego rodzaju zabiegów, to dowiedzcie się więcej o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się co bać.