nogi po depilacji laserowej

Laserowe usuwanie owłosienia – cenne wskazówki

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii ciągle pozostaje laserowe usuwanie owłosienia. Usługa ta może być dokonywana w okresie zimowo-jesiennym, zatem teraz chcemy ponowić ten problem powtórnie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Jaką partię ciała wybrać?

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej partii ciała. Z omawianych zabiegów równie często korzystają panie i mężczyźni. Wiek lub płeć nie powinny mieć tutaj znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest zależny od wybranego miejsca. Konkretne obszary ciała można rozdzielić na części. Często pacjenci wybierają jedynie depilację łydek lub ud. Parametry lasera dobierane przez specjalistów są zależne od specyfiki karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko dostosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, mocnych włosków. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez mężczyzn to aktualnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka polecanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klientów. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający sport, ceniący sobie komfort oraz zwracający uwagę na swój wizerunek.

Efektywna depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności uznawany na całym świecie.