Jak zabezpieczyć ul przed zimą?

Świetnie rozumiemy, iż w dzisiejszych czasach systematycznie coraz mniejsza grupa ludzi postanawia posiadać swój osobisty ul, w jakim pszczółki robić mogłyby miód.

Dzieje się tak na skutek tego, że wiele z zainteresowanych jednostek nie ma pojęcia jak ocieplić ul przed mrozami.X lat temu zainteresowani zabezpieczali to bardzo prymitywnymi rozwiązaniami. Zabudowywali ule drewienkami i obudowywali je płytami.

W późniejszych latach popularne było także ocieplanie ich innego typu produktami jak na przykład kołdry. W dniu dzisiejszym zabiegi takie oznaczyć można za nierozsądne, a to z powodu tego, że szybko pozyskać da się dojście do wytworu, jaki ul ochroni nam w o wiele lepszym stopniu!

Zachęcamy|Namawiamy|Agitujemy|Przekonujemy} Cię, byś zamierzając ocieplić ul zerknął na wytwór którym jest styrodur XPS ze strony www styrodurxps.pl. Ocieplacz ten jest wielce wydajny, bardzo utrzymuje ciepło nie jedynie w ulach, ale również np. przy fundamentach. I rekomenduje go codziennie większa popularność. Nie dzieje się tak bez przyczyny.

Nie szukaj więcej innych podpowiedzi o tym jak ocieplić ul na zimę, lecz postaw na tę najrozsądniejszą receptę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *