dbanie o urodę

Bądź zadowolona z własnego wyglądu

Mnóstwo kobiet nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną spośród szczególnie podawanych wad jest sylwetka. Szukasz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie trochę informacji.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Gdy myślimy o formowaniu sylwetki, przeważnie stawiamy na dietę , a także ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się czy nie możemy ukształtować określonej części ciała? Zdecyduj się na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej lub leczenie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

zabieg exilisExillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Exillis w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki tłuszczowej, modelowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, iż Exillis to system bezinwazyjny oraz komfortowy. Jest idealną opcję dla inwazyjnych metod liposukcji oraz lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest szczególnie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją gęstość, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie usuwać cellulit i ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera odchudzanie, a ponadto powoduje na ujędrnienie skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby zaakcentować, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Pozwalają na szybkie nasycanie się trwałymi wynikami.